Get Adobe Flash player
Przyjaciele MLO

Go & Goal

Ligi Halowe

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj259
mod_vvisit_counterWczoraj1254
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1513
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu8014
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11862
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu41337
mod_vvisit_counterWszystkie dni2516518

Online 20
twoje IP: 34.228.30.69
dzisiaj: Gru 11, 2018

Turniej Halowy

ORGANIZATOR

Przewodniczący MLO Henryk Ochmański
3

XXVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYÓW

 

DRUŻYNY SENI BRÓDNO ORAZ MARYMONTU ZAJĘŁY PIERWSZE MIEJSCE W SWOICH GRUPACH. DRUŻYNY KS ŁOMIANKI I TARGÓWEK WARSZAWA AWANSOWAŁY DO FINAŁÓW W DRODZE ELIMINACJI.

 

PÓŁFINAŁ

 

SENI BRÓDNO - KS ŁOMIANKI 4:1

 

MARYMONT WARSZAWA - TARGÓWEK WARSZAWA 2:1

 

FINAŁ

 

MECZ O 3 MIEJSCE:

 

KS ŁOMIANKI - TARGÓWEK WARSZAWA 5:4

 

MECZ O 1 MIEJCE:

 

SENI BRÓDNO - MARYMONT WARSZAWA 0:2

 

WYNIKI TURNIEJU:

 

1. MARYMONT WARSZAWA

 

2. SENI BRÓDNO

 

3. KS ŁOMIANKI

 

4. TARGÓWEK WARSZAWA

 

 

 

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU: ZBIGNIEW CZAPA (ŁOMIANKI)

 

NAJELPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: PIOTR REDEL (MARYMONT)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: DAWID BUŁKA (MARYMONT)

 


HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ WETERANÓW

18.01.2012

 

FINAŁ


MECZ O 5 MIEJSCE:

SUPER TAXI - LESZNOWOLA 0:2

MECZ O 3 MIEJSCE:

KS DRUKARZ - SEROCK 2:1

MECZ O 1 MIEJCE:

STARÓWKA - SARMATA 2:1


WYNIKI TURNIEJU:

1. STARÓWKA

2. SARMATA

3. KS DRUKARZ

4. SEROCK

5. LESZNOWOLA

6. SUPER TAXI

 

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU: KRZYSZTOF BIELICKI (STARÓWKA)

NAJELPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: ROBERT OSOWSKI (DRUKARZ)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: TOMASZ TROJECKI (STARÓWKA)

 

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY, A WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA  W NASTĘPNEJ EDYCJI.


 

REGULAMIN XXIV TURNIEJU HALOWEGO OLDBOYÓW ORGANIZOWANEGO PRZEZ MAZOWIECKĄ LIGĘ OLDBOYÓW DNIA:

  1. W turnieju bierze udział .... drużyn rozlosowanych do sześciu grup, po trzy/cztery zespoły w grupie.
  2. System gry „każdy z każdym”. Czas gry 15 minut (bez zmiany boisk).
  3. Po zakończeniu eliminacji grupowych będą rozgrywane finały w kolejności „C” oraz „B”, i „A” – po dwie grupy.
  4. Do finału „A” awansują zwycięzcy grup eliminacyjnych – „A” I i „A” II. Do finału „B” wchodzą drużyny, które w grupach eliminacyjnych zajmą drugie miejsca – „B” I i „B” II. Do finału „C” wchodzą drużyny, które zajmą w grupach eliminacyjnych trzecie miejsce – „C” I i „C” II. System gry obowiązujący w finałach „A”, „B” i „C” podobnie jak w eliminacjach grupowych „każdy z każdym”.
  5. Drużyny, które zajmą w grupach eliminacyjnych czwarte miejsce odpadają z turnieju.
    1. Drużyny występują w składach 6-osobowych, w tym bramkarz.
    2. Zmiany w czasie gry są dokonywane systemem hokejowym bez przerwy w grze.
    3. Każdy zespół zobowiązany jest do złożenia przed rozpoczęciem turnieju imiennego wykazu zawodników z numerami na koszulkach.
    4. Podczas turnieju nie obowiązuje przepis o spalonym.
    5. Nie wolno wykonywać wślizgów.
    6. Rzut karny wykonuje się z odległości 7 metrów.
    7. Wszystkie rzuty wolne są pośrednie, a odległość przeciwnika od zawodnika wykonującego rzut wolny wynosi minimum trzy metry.
    8. Każdy zawodnik powinien posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.
    9. Każda drużyna ubezpieczona jest w PZU przez MLO.
    10. Organizator zapewnia opiekę medyczną.
    11. Obowiązuje obuwie sportowe do gry na hali.
    12. Jeżeli piłka przekroczy linię bramkową po odbiciu od sufitu bramka nie będzie uznana, a grę wznawia bramkarz.
    13. Mecze będą rozgrywane na hali o wymiarach 42x25 metrów.
    14. Bramki o wymiarach 5x2 metry.
    15. Gramy do linii bramkowej i linii autowych.
    16. Jeżeli piłka opuści pole gry, grę wznawia zawodnik drużyny przeciwnej nogą.
    17. Bramkarz może zdobyć bramkę ręką w trakcie gry.
    18. Za nie sportowe zachowanie sędzia może usunąć zawodnika z gry na karę czasową – 1 do 3 minut, a jego drużyna gra w osłabieniu.
    19. Po utracie bramki w czasie gry w osłabieniu ukarany zawodnik wraca do gry.
    20. O kolejności miejsc w eliminacjach i finałach decyduje kolejno:
  1. liczba zdobytych punktów;
  2. bezpośrednie spotkanie lub tabelka zainteresowanych zespołów;
  3. różnica bramek;
  4. większa liczba zdobytych bramek;
  5. rzuty karne;
  1. Drużyny grające w finale „A” o miejsca 1-4 otrzymują puchary.
  2. Ponadto puchary przyznawane są w kategoriach: najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik, król strzelców.
  3. W sprawach, które nie zostały uwzględnione w regulaminie decyduje organizator turnieju.
  4. W turnieju bierze udział zawodnik najmłodszy z roku...... i starszy

PRZEWODNICZĄCY MAZOWIECKIEJ LIGI OLDBOYÓW
HENRYK OCHMAŃSKI

 
Przyjaciele/Sponsorzy